4
1 חוות דעת
 
 
 
 
 
 
 
מנוחה מכובדת בע"מ
 
קבורה אזרחית ומכובדת לבני כל הדתות
 
 
 
 
 
 
 
072-2593888
 
 
מספר
מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

שירותי העסק

 
 
מנוחה מכובדת בע"מ הינה חברת קדישא חילונית, אזרחית ופרטית, אשר עובדת תחת רישיון של משרד הדתות והביטוח הלאומי. החברה הוקמה בשנת 2002, ומאז היא מנהלת את בית העלמין בגבעת ברנר. בית העלמין נמצא בסמוך לבית העלמין של הקיבוץ, ולידו חניה מסודרת. המקום מתפקד גם כבית עלמין אזורי ונותן מענה לכל תושבי גבעת ברנר.

חברת מנוחה מכובדת דואגת שגם ברגעים קשים ורגישים שבהם היא פוגשת אתכם, יהיה מי שידאג לכם בכל ההיבטים. השירות כולל טיפול מקיף בנושא הקבורה: פינוי הנפטר, סידור קבורה הולם, עריכה של טקס מכובד (אזרחי או דתי) ובכלל, טיפול קפדני בכל הדרוש כדי להקל עליכם.

בית העלמין בגבעת ברנר מיועד לקבורה חילונית ואזרחית של אנשים מכל הדתות, כמו גם לחסרי דת. הקבורה מתבצעת בארון מכובד שאותו מספקת החברה.
 
 
 
שירותי העסק
 
 
 
 
ניתן לערוך טקסי לוויה מכל הסוגים: חילוני, אזרחי, דתי או לא דתי, בהתאם לרצון המשפחה ושל הנפטר. בבית העלמין בגבעת ברנר ידאגו להתאים ליקירכם סידורי קבורה וטקס אשכבה הולם, המתאים לרצונות ולאמונות שלכם. בנוסף, החברה מעניקה ייעוץ בעניין הצבת מצבות ויכולה להפנות אתכם לגורמים הרלוונטיים שמטפלים בנושא.
 
מנוחה מכובדת בע"מ דואגת במידת הצורך להביא לארץ נפטרים הנמצאים בחו"ל, וזאת בכדי להביאם לקבורה בישראל. את הנפטר ניתן לקבור בבית העלמין בגבעת ברנר או בכל מקום אחר שייבחר על ידי המשפחה.